HyperLink HyperLink
Yeni Avukat Kimlik Kartı Neler Getiriyor ?

· Avukata Sağladığı Ayrıcalıklar

Avukat Kimlik Kartı BaroKart© özellikleri ile birlikte, BaroKartın kullanıldığı Barolar ile sisteme dahil olacak tüm barolarda kapı geçiş, otopark, sosyal tesis ve Avukat Odalarındaki ödeme noktalarında nakit taşımaksızın ve para üstü beklemeksizin ödeme yapma olanağı sağlayacaktır. Bununla birlikte, anlaşmalı akaryakıt, yiyecek/içecek satış merkezleri ile iletişim sektörü dahil diğer bir çok sektörde Avukatlara özel ve ayrıcalıklı hizmet alımı, indirim ve ödeme olanaklarını beraberinde sunmaktadır. Yeni Avukat Kimlik Kartı sahibi Avukatlar kayıtlı oldukları baro dışında başka bir baroya gittiğinde, o baronun üyelerine sağladığı her türlü ayrıcalıktan da yararlanabileceklerdir.

Yeni Avukat Kimlik Kartı, sahip olduğu üstün güvenlik özellikeri ve teknolojik altyapısı ile ülkemizde kurulmuş en güvenli ve yetenekli kimlik kartıdır.

UYAP üzerinden gerekli entegrasyonlar sağlanarak , yeni Avukat Kimlik Kartının avukatlara sağlayacağı Sorgulama hizmetleri gibi bir çok yeni ve hızlı uygulama çok yakında yeni avukat kimlik belgesine sahip avukatlara sağlanacaktır.

Sağlık ve Sosyal hizmetler alanında yeni Avukat Kimlik Kartı kullanılarak Avukatların ihtiyaç duydukları anda ucuz, kolay, erişebilir ve kaliteli hizmeti alabilmeleri mümkün olacaktır.

· Kart Özellikleri

Teknik Özellikleri
· Mifare Temassız Çip [ISO 14443]
· CC EAL5+ Sertifikalı Temaslı Çip [ISO 7816]
· High Coercivity Manyetik Şerit [ISO 7811-6]
· EMV,PBOC1.0/2.0,CPCS, SICS, IC Kart Standartları Desteği
· DES/3DES Algoritma Desteği

Görsel Güvenlik
· Hologram [Belirli açılarla bakıldığında görüntülenebilen ilizyonlar ve Kart Hamili resmi üzerinde Renkli Türkiye Barolar Birliği Logosu]
· UV Baskı ile Gizli Metin ve Kart Hamili Resmi [Sadece Morötesi ışık ile görünebilir]
· Micro Text [Mikroskop ve büyüteç gibi gereçlerin altında görünebilen "Türkiye Barolar Birliği" yazısı]
· Matematik Hesapları ile oluşturulmuş Guilloche Tasarım
· Pseudo Color

· Avukatlara sağlanan özel uygulamalar

Avukatların ve çalışma arkadaşlarının birlikte platform bağımsız çalışabilecekleri ve internet bağlantısının mevcut olduğu her alandan erişebilecekleri Sanal Ofis uygulaması, BaroKart özellikli Avukat Kimlik Kartı ile birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sanal Ofis ile birlikte ofisinizde olduğu gibi çalışma arkadaşlarınızla birlikte çalışabilecek, icra takiplerinizi , dava dosyalarınızı takip edebileceksiniz. Çalışanlarınıza ve kendinize görevler atayabilicek, görevlerin durumunu kontrol edebilecek ve görev sonuçlarını dosyalarınıza aşama olarak kaydettirebileceksiniz. Ayrıca kasa defteriniz ile hesabınızı tutabilecek ve kasa defterinize işlediğiniz her kaydın otomatik olarak dosyalarınıza işlenmesini sağlayabileceksiniz. UYAP Sistemi üzerinden gelen veriler ve kendi kayıtlarınız ile oluşan duruşma defterinizi dilerseniz cep telefonunuz ile senkronize edebileceksiniz.

BaroKart sistemi üzerinde kullanılan ve halihazırda 1000'in üstüne Avukatlık bürosunun kullandığı sistem artık Avukat Kimlik Kartı ile birlikte bütün avukatların ücretsiz kullanımında...